ارسال پاسخ

سی و چهارمین جلسه کمیسیون آموزش انجمن ملی صنایع پلاستیک ایران

۳ خرداد ۱۳۹۷
سی و چهارمین جلسه کمیسیون آموزش انجمن ملی صنایع پلاستیک ایران

سی و چهارمین جلسه کمیسیون آموزش انجمن ملی صنایع پلاستیک ایران برگزار شد

 

به گزارش اینپیا، سی و چهارمین جلسه کمیسیون آموزش انجمن ملی صنایع پلاستیک، سه شنبه اول خردادماه سال 97، در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران برگزار شد.


در این جلسه علیرضا ترک، رئیس کمیسیون آموزش، حامد عزیزی از پژوهشگاه پلیمر، جواد هوبه فکر از البرز پلاستیک، ندا احمدی از شرکت کیمیاران، فاطمه ارشادی از پلیمر امیرکبیر، سحر مومنی از انجمن مستربچ، علیرضا صحاف از انجمن پلی اتیلن، محبوبه رفیعی تبار و شادی حقدوست و همچنین فرزانه علیرضایی، دبیر انجمن ملی صنایع پلاستیک ایران حضور داشتند.

 

در خلال این جلسه؛ علیرضا ترک، رئیس کمیسیون آموزش در خصوص کارگروه قالبگیری بادی و سحر مومنی، در خصوص کارگروه کامپاند و مستربچ، به ارائه گزارش پرداختند و سپس تدوین نهایی تقویم آموزشی کمیسیون آموزش مورد بررسی قرار گرفت. مقرر گردید برای در سال 97 کمیسیون آموزش در کنار دورههای تخصصی کارگروهها ( که امسال بعضی از این دوره ها تکرار و برخی تدوین خواهند شد) ، دوره های عمومی مورد نیاز صنعت را با همکاری اتاق بازرگانی تهران برگزار کند.

برگزاری یک سمینار سالانه که از اهداف سال 97 انجمن می باشد، در جلسه طرح و تاکید شد کمیته اجرایی منسجمی در کمیسیون آموزش شکل گیرد و برای سمینار سالانه انجمن صحاف، ترک، رفیعی تبار، مومنی و علیرضایی به عنوان کمیته اولیه اجرایی به منظور برنامه ریزی همایش سالیانه تحلیل صنعت پلاستیک همکاری کنند.

همچنین جهت فعالیت بهتر کارگروه های فیلم، تکنولوژی‌های جدید تزریق، قالبگیری بادی و بازیافت،  مقرر شد اگر اعضا افرادی را در حوزه ماشین آلات خارجی می‌شناسند، جهت همکاری معرفی کنند.

در ادامه این جلسه خانم احمدی اعلام کردند که با توجه به حضور غالب تولیدکنندگان پروفیل های درو پنجره در دوره های قبلی این کارگروه، به نظر می رسد باید امسال این دوره کمی تخصصی تر برگزار شود و مقرر شد برای جلسه بعد با تشکیل یک جلسه کارگروه (در صورت نیاز) سرفصلهای جدید عنوان شود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
همه حقوق این سایت متعلق به انجمن ملی صنایع پلاستیک است